Leteszik az új klinika tömb alapkövét

2012. május 14.

Alapkő letételi ünnepséggel új lendületet kap a Szegedi Tudományegyetem Új klinikáját bővítő 265 ágyas tömb és a Sürgősségi Osztály építése. (Az ünnepség eredeti programja a rossz időjárás miatt módosult.)

Az elmúlt évtizedek legjelentősebb dél-alföldi egészségügyi beruházása a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központja új magkórházának és sürgősségi osztályának a kialakítása.

Az SZTE Új klinikáját bővítő beruházás megvalósításának fordulópontjakén 2012. május 15-én 10 óra 30 perctől ünnepséget tartanak. A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elnöki hivatalának I. emeleti tanácstermében (Szeged, Tisza Lajos körút 107.) elhangzó köszöntőket, beszédeket követően, 11 óra 30 perckor kezdődik az alapkőletétel és a sajtófotózás a beruházás helyszínén (Szeged, Semmelweis utca 6.). 12 órától egy harmadik helyszínen, az SZTE Szent-Györgyi Albert Oktatási Központban (Szeged, Dóm tér 13.) bemutatják a projektet.

További részletek, meghívó itt: