Adományokat gyűjtenek a GTK hallgatói

2011. december 05.

A Magyar Vöröskereszttel együttműködve a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának Hallgatói Önkormányzata (GTK HÖK) szeretne eljuttatni minél több ajándékot a rászoruló családoknak. Ehhez kérik a segítséget.

Íme néhány tipp, hogyan lehetne hozzájárulni ahhoz, hogy másoknak is boldog karácsonya legyen.

„Gyermekcsomag”: édességek, mesekönyv, plüssállat, játékok, ceruzák-filctollak, gyurma, kifestőkönyv, társasjáték, legó, stb.

„Élelemcsomag”: liszt, cukor, rizs, májkrém, konzerv, készétel, tészta, étolaj, tea, citromlé, tartós tej, keksz, nápolyi, stb.

„Tisztaságcsomag”: tusfürdő, sampon, fogkrém, fogkefe, szappan, pelenka, papírzsebkendő, szalvéta, kéztörlő, mosogatószer, öblítő, mosószer stb.

Mindezek mellett használt ruhákra, sálakra és sapkákra is nagy szükség van.

A GTK HÖK kéri tehát mindazokat, akik szívesen adnának ajándékot a szegényebb gyermekeknek, vigyék be a HÖK irodára (6722 Szeged, Feketesas utca 28.), amely minden nap 10 és 16 óra között tart nyitva. Az adományokat 2011. december 15-ig tudják átvenni.

Segítsünk együtt, hogy idén mindenkinek boldog legyen a karácsonya!

Elérhetőség:

Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Hallgatói Önkormányzat
Cím: 6722 Szeged, Feketesas u. 28.
Tel/Fax:+36 62 54 63 67
E-mail: info@gtkhok.hu