SZTE_Griff

Megjelent a szegedi egyetem hivatalos applikációja, az SZTE Griff

2024. szeptember 04.

Már letölthető a Szegedi Tudományegyetem új mobilapplikációja, az SZTE Griff. Az alkalmazás segít, hogy az elsők között értesülj az egyetemi hírekről, emellett kihasználhatod a Campus kártya kedvezményeit és egy kattintással beszerezheted Szemeszter bérleted.

Elérhetővé vált a Szegedi Tudományegyetem hivatalos applikációja, az SZTE Griff – jelentette be az SZTE Informatikai és Szolgáltatási Igazgatóság. Az alkalmazás felületén az SZTE polgárai számára minden fontos és hasznos információ elérhető. Az SZTE Griff letölthető iOS-re és Androidra is.

KJA-Number-1169

Az SZTE Griff applikáción keresztül az aktuális eseményekről is tájékozódhatsz. Fotó: Kovács-Jerney Ádám

Milyen funkciói vannak az alkalmazásnak?

• Értesülhetsz a legfrissebb tanulmányi információkról és egyetemi hírekről.
  • Nyomon követheted az eseményeket, legyen az akár egy fontos beadási határidő, egyetemi fesztivál vagy szakest.
  • Exkluzív kedvezményekről, SZTE hallgatók és dolgozók számára elérhető ajánlatokról szerezhetsz tudomást.
  • A Campus kártya az SZTE hallgatók és dolgozók számára elérhető kedvezmények és ajánlatok igénybevételében nyújt segítséget.
  • Gyorsan, egyszerűen és környezettudatosan, egy kattintással szerezheted be Szemeszter bérleted, amellyel most még menőbb a közlekedés!

További információkért keresd fel az SZTE Griff honlapját!