Vándorgyűlés SZTE

A Magyar Politikatudományi Társaság XXVIII. Vándorgyűlése az SZTE-n

2023. március 24.

2023. május 25-én és 26-án a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Politológiai Tanszéke ad otthont a Magyar Politikatudományi Társaság XXVIII. Vándorgyűlésének.

A rendezvényen a Szegedi Tudományegyetem két kutatócsoportja is részt vesz, az egyik a Digitális nyilvánosság jogi, politikai aspektusai kutatócsoport, amelynek vezetője Dr. habil Merkovity Norbert a másik a Digitalizáció és demokrácia kutatócsoport, amelynek vezetője Dr. habil Szalai Anikó.

Mindkét kutatócsoport az SZTE IKIKK Humán és Társadalomtudományi Klaszter IKT és Társadalmi Kihívások Kompetenciaközpontjának keretében és támogatásával működik.

A konferencia további részletei itt érhetők el: https://mptt.hu/konferenciak/vandorgyules-2023/