IOI 2023, Szeged

Önkéntesek jelentkezését várják az IOI szervezői

2023. május 12.

Önkéntes csapatkísérőket (guide) várnak a Nemzetközi Informatikai Diákolimpia (IOI 2023) szervezői, amelyet 2023. augusztus 28. és szeptember 4. között rendeznek meg Szegeden. A világ legrangosabb versenyprogramozási eseményére mintegy 100 ország 400 versenyzője érkezik a Tisza-parti városba. A verseny mellett kiránduláson, kulturális- és sportprogramokon is részt vesznek a diákok és kísérőik.

Jelentkezz, ha:

- az SZTE hallgatója vagy,

- 2023. augusztus 28. és szeptember 4. között végig a kijelölt csapat rendelkezésére tudsz állni,

- örömmel leszel összekötő kapocs a csapatod és a szervezők között,

- tudod vállani, hogy a csapat tagjaival közösen részt veszel a programokon,

- valamint, ha folyékonyan, jól kommunikálsz angolul.

IOI 2023, Szeged

Mit nyújt cserébe az SZTE?

1. Tapasztalatot egy nagy presztízsű nemzetközi eseményen, amelyre mintegy 1000 résztvevő érkezik.

2. Multikulturális, sokszínű közeget.

3. Egy csapatot, akikkel részt vehetsz a versenyhez kapcsolódó valamennyi kulturális, turisztikai és sporteseményen.

4. Az egyetem emellett étkezést és szükség esetén kollégiumi elhelyezést biztosít számodra.

5. Ajándékcsomaggal jutalmaz meg.

6. Plusz kreditet kaphatsz szabadon választható kurzus keretében.

7. És az alternatív gyakornoki program teljesítéseként beszámítja önkéntes munkádat.

Jelentkezésedet az ioi2023@szte.hu e-mail címre küldött, maximum 1 oldalas, fényképes bemutatkozó levélben várjuk, amelyben kitérsz nyelvismeretedre és, ha van, akkor korábbi releváns tapasztalataidra is.