TEA_tréning

Hallgatóközpontú oktatás - Tanulási eredmény alapú képzésfejlesztés a felsőoktatásban tréning az SZTE oktatói számára

2023. május 08.

A Szegedi Tudományegyetem május 30-án és június 13-án kétnapos, személyes jelenléti formában zajló tréninget szervez a tanulási eredmények kialakításának és megfogalmazásának módszertana, a tanulási eredmény alapú tantárgyleírás fejlesztése iránt érdeklődő oktatók számára. Jelentkezési határidő május 15-e.

A 20 órás belső képzés során a résztvevőknek lehetősége nyílik megismerni a tanulási eredmény alapú szemléletet, alkalmazásának lehetőségeit és előnyeit, példák és jógyakorlatok segítségével. Az elsajátított kompetenciákra támaszkodva, az oktatók a gyakorlatban is kipróbálhatják, hogy hogyan határozhatók meg a tanulási eredmények az adott szakképzettség képzési és kimeneti követelményéhez (KKK) igazodóan. Minden résztvevőnek alkalma nyílik saját szakterületéhez kapcsolódó tanulási eredmény szemléletű tantárgyleírás készítésére, melyről a képzés trénere személyre szabott értékelést készít.

TEA_kepzes_Facebook

A képzést Dr. habil. Farkas Éva, tanulási eredmény alapú képzésfejlesztési szakértő vezeti.

A képzési napok pontos időpontjai és helyszíne:

2023. május 30. 9:00-16:00, József Attila Tanulmányi és Információs Központ, 3. szeminárium

2023.06.13. 9:00-16:00, József Attila Tanulmányi és Információs Központ, 2. szeminárium

Jelentkezési határidő: 2023.05.15.

Minimális jelentkezési létszám: 10 fő

Maximális jelentkezési létszám: 20 fő

A további információkról a következő címen tájékozódhat: teatime@szte.hu

A jelentkezés a Modulo felületén történik, a jelentkezés módjáról itt tájékozódhat: https://digitalisjovo.szte.hu/modulo-oktato-utmutato

A képzés megvalósulását az RRF-2.1.2-21-2022-00012 azonosítószámú, Komplex Digitális Modellváltás – intelligens fokozatváltás projekt támogatja. A projekt Magyarország Helyreállítási és Ellenállóképességi Tervének keretében valósul meg. A projekt weboldala itt érhető el.