MentorProgram

Alumni Mentorok Klubja

2023. február 01.

Szeretettel várjuk az alumni mentorokat az Alumni Mentorok Klubja februári 2-ai találkozójára, melynek témája: Önismeret a mentoringban.

A korábbi találkozók alkalmával Seres Erika, HR szakértő, executive coach és tréner moderálásával a résztvevők az alapvető mentorálási értékek lefektetése mellett a mentorokat érintő kihívásokról, témákról beszélgettek. A második találkozó fókuszában az idő és az időgazdálkodás volt. Ugyanakkor mindegyik esetben érintettük a februári témát, mert elő-elő került ez a gondolat hozzászóláainkban. Így az őszi ciklus tapasztalataival gazdagabban, Era javaslatára és moderálásával a szemeszter zárásaként részletesen is átbeszéljük ezt a kérdéskört.

Csatlakozni még most is lehet, a részvételnek nem előfeltétele a korábbi találkozókon történő jelenlét, viszont regisztráció szükséges Esemény és regisztráció: https://uniszegedalumni.com/groups/88/events/505