nekemazegyetem_v2

#nekemazegyetem – Az SZTE Alma Mater Centenáriumi kezdeményezése

2022. január 12.

Emlékeket gyűjt az SZTE Alma Mater - a képeket, történeteket az almamater@szte.hu email címre várják.

Felhívást tett közzé az SZTE Alma Mater szervezete:

"A Szegedi Tudományegyetem Centenáriumi Éve kapcsán belegondoltunk, mennyi hallgató járt ide az elmúlt 100 évben, és arra jutottunk, hogy közel negyedmillió embernek vannak saját, egyedi élményei, ereklyéi, képe a Szegedi Tudományegyetemről. A nagymúltú épületeken, a kiváló tudósokon és az itt jegyzett tudományos eredményeken túl ez a sok-sok ember, ez a sok-sok egyéni emlék és történés teszi az Egyetemet azzá, ami.

Nagyon kíváncsiak vagyunk, milyen színes, izgalmas, sokféle is volt ez a 100 év, és biztosak vagyunk benne, hogy az alumni és hallgatói közösségünk többi tagja is így érez.

Az SZTE Alma Mater szeretné összegyűjteni, hogy nektek, Önöknek mit jelent, mit jelentett az Egyetem: akár az SZTE, akár a JATE, akár a SZOTE vagy a JUGYU....

Éppen ezért várjuk az emlékeket, képeket, történeteket e-mailben az almamater@szte.hu e-mail címre, vagy közvetlenül #nekemazegyetem jelzéssel ellátva az Alma Mater Facebook, vagy Insatagram oldalára.

Legyen közös az ünnepünk, mutassuk meg, mit jelent nekünk az Egyetem!"