taknyit

Sztárvendéggel nyit újra a TÁK

2022. február 15.

A felújítás után, ismét megnyitja kapuit a Tamási Áron Klub, a régi egyetemista körökben ikonikussá vált kulturális szórakoztató hely. Az SZTE JGYPK főépületében található klub nyitóeseménye az "Én is JUGYU-s voltam!" - zenés talk show lesz, Czutor Zoltánnal.

Az „Én is JUGYU-s voltam!” sorozat első vendége Czutor Zoltán, zeneszerző, szövegíró, tanár, a Belmondo énekese lesz. A zenés talk show témája felöleli egész pályafutását az egyetemi éveitől kezdve napjainkig. A megnyitó rendezvényre 2022.02.21-én 19.00 órai kezdettel kerül sor. Moderátor: Cseh Attila. Milyen emlékek fűzik az egyetemhez? Milyen szakra járt? Hogyan tudta összeegyeztetni a tanulást a zenéléssel? Ezekre a kérdésekre is választ ad Czutor Zoltán.

czutor_zoltan_500x707

Az eseményre ingyenes a belépés, de védettségi igazolványhoz és regisztrációhoz kötött.

Regisztrálni ide kattintva lehet.

A terem befogadóképessége korlátozott, így a szervezők regisztrációs sorrendben tudják fogadni az érdeklődőket.