Csucstechnologias_gazturbinak_es_a_Lean_szerepe_a_karbonsemleges_jovoert

Csúcstechnológiás gázturbinák és a Lean szerepe a karbonsemleges jövőért

2022. február 22.

Az IAESTE Hungary idén is meghirdeti a Be The Future Workshop sorozatot. Célja, hogy a hallgatókat és esetleges leendő munkáltatóikat közelebb hozza. A következő előadás 2022. február 23-án 16:00 órától tartják, melynek címe: Csúcstechnológiás gázturbinák és a Lean szerepe a karbonsemleges jövőért.

A kötetlen előadások során számos érdekes témát ismerhetnek meg a hallgatók, ami akár tanulmányaik során is hasznos lehet. Az előadás mindenki számára nyitott, de a szervezők különösen ajánlják gépészmérnök, energetikai mérnök, mechatronikai mérnök, környezetmérnök és villamosmérnök tanulmányokat folytató hallgatók részére.

A „Csúcstechnológiás gázturbinák és a Lean szerepe a karbonsemleges jövőért” című online előadás időpontja: 2022. február 23. 16:00.

Az előadást a GE Gas Power képviseletében:

• Cseresznyés Máté, Mérnökségvezető

• Fidel Nikolett, Lean projekt menedzser

• Sarkadi Dávid, Vezető termeléstámogató mérnök

• Szombath Szilvia, HR vezető tartja.

A résztvevők egészségének védelme érdekében az előadás online, a Webex felületén elérhető.

Az érdeklődők az előadásra ide kattintva itt tudnak becsatlakozni.

Meeting number: 2550 460 8954

Meeting password: pjKDhSuX662