megint-hetfo-a-munkahelyi-kieges-problemaja-okok-es-lehetosegek-dr-szabo-eva-eloadasa

Vissza lehet-e fordulni a kiégés útjáról?

2022. április 07.

2022. április 12-én, kedden este többek között ezt is megtudhatjuk dr. Szabó Éva, az SZTE BTK Pszichológiai Intézet vezetőjének nagyszerű lélektani előadásából, melyet a Mentor(h)áló vendégeként tart az IH Rendezvényközpontban.

A kiégés az elmúlt évek egyik „sláger” témájává vált. Olyan gyakran mondjuk ezt egymásra, vagy magunkra, hogy lassan már a jelentése is kezd elmosódni. Pedig a kiégés valós és súlyos pszichológiai probléma sokak számára.

Dr. Szabó Éva 2022. április 12-i előadásában megpróbálja megragadni a kiégés sokrétűségét, megjelenési formáit. Az előadó választ keres arra a kérdésre, hogy vajon mi okozza ezt az állapotot, vannak-e fokozatok, van-e kapcsolat a kiégés és a munkafüggés között.

Vissza lehet-e fordulni a kiégés útjáról?

Mit lehet tenni megelőzésképpen, és ha már benne vagyunk?

Hol a határa az önsegítésnek? Mit érdemes átgondolni, esetleg kipróbálni, ha jobban akarjuk érezni magunkat a munkában?

Dr. Szabó Éva pszichológus, egyetemi oktató remek előadó, a Mentor(h)áló programjainak többszörösen visszatérő vendége - nagyon sokan vannak, akik szeretik azt a mindenki számára közérthető, rengeteg gyakorlati példát és legfőképpen MEGOLDÁSI JAVASLATOKAT IS tartalmazó, humoros előadói stílust, amit képvisel.

Az előadásra a Szegedi Tudományegyetem dolgozói SZTE-kártya felmutatásával, hallgatói pedig diákigazolvány felmutatásával kedvezményes jegyeket vásárolhatnak a rendezvény helyszínén.

Az előadás címe: "Megint hétfő" - A munkahelyi kiégés problémája: okok és lehetőségek

Az előadás időpontja: 2022. április 12. kedd 18.00

Az előadás helyszíne: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

További részletek: