nyitos_Rajztabla_1

Miniszteri kitüntetésben részesültek az SZTE oktatói

2021. szeptember 15.

A Magyar Felsőoktatás Napján, amelyet szeptember elsején ünneplünk, Prof. Dr. Palkovics László, innovációért és technológiáért felelős miniszter a Szegedi Tudományegyetem oktatói számára kitüntetéseket adományozott.

Prof. Dr. Palkovics László Apáczai Csere János-díjat adományozott, Dr. Röst Gergelynek, a Természettudományi és Informatikai Kar Alkalmazott és Numerikus Matematika Tanszék tanszékvezető egyetemi docensének.

Miniszter Elismerő Oklevelet kapott, Dr. Szalai Anikó, az Állam- és Jogtudományi Kar Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézete intézetvezető egyetemi docense.

Oktatói Szolgálati Emlékéremben részesült Dr. Czédli Gábor, a Természettudományi és Informatikai Kar Algebra és Számelmélet Tanszék professor emeritusa és Dr. Stachó László, a Természettudományi és Informatikai Kar Alkalmazott és Numerikus Matematika Tanszék professor emeritusa.

SZTEinfo - Pósa Tamara