Alma_mater_Blog

SZTE Alma Mater blog – középiskolásoknak és felvételizőknek

2021. január 11.

Emelt szintű érettségihez segédanyagokat, mentorálási lehetőséget is kínál az SZTE Alma Mater a középiskolásoknak és a felvételizőknek szóló legújabb blogjában. A fiatalok mellett a pedagógusokat is várják a friss hírekkel és hasznos anyagokkal.

Elindult az SZTE Alma Mater blogja, ahol külön a középiskolásoknak és pedagógusoknak is létrehoztak egy-egy menüpontot a szerkesztők, hogy mindenki megtalálja a számára leginkább fontos és hasznos információkat.

Középiskolásként az emelt szintű érettségire való felkészüléshez hasznos segédanyagokat is találhatnak az érdeklődők az Alma Mater blogján. Emellett a legfrissebb híreket, aktualitásokat is külön, egy számukra létrehozott blokkban olvashatják a blogon.

A középiskolások mellett a pedagógusoknak is érdemes böngészni az Alma Mater blogját. Az Alumni Pedagógus Nagyköveti Rendszer pontban a pedagógusoknak szóló híreket, fontos információkat, hasznos előadásokat, segédanyagokat tesznek közzé.

Látogass el te is az SZTE Alma Mater blogjára, nehogy lemaradj valamiről!