stumpf_nyito

Prof. Dr. Stumpf István az egyetemi modellváltás kapcsán online beszélgetésre hívja az SZTE polgárait

2021. április 29.

Online találkozóra, kötetlen beszélgetésre hívja az SZTE polgárait Prof. Dr. Stumpf István, a modellváltás koordinációjáért felelős kormánybiztos 2021. május 3-án, hétfőn 15:30-tól.

A kötetlen online beszélgetésen, az előre regisztráltak videókonferencián keresztül tehetik fel kérdéseiket Prof. Dr. Stumpf Istvánnak, melyről az egyetemi polgárok e-mailben és Neptun üzenetben kaptak tájékoztatást. A beszélgetés során kormánybiztos úr a modellváltással kapcsolatos kérdésekre válaszol. Azok az egyetemi polgárok, akik kérdésfeltevés nélkül szeretnék figyelemmel kísérni a beszélgetést, az Egyetem Youtube csatornáján élőben, létszámkorlátozás és regisztráció nélkül hallgathatják meg az 1 órás tájékoztatást, ide kattintva.