pingpong

Asztaliteniszezni várják az egyetem polgárait

2020. szeptember 18.

Az Asztalitenisz Sport Klub Szeged az SZTE Sportközponttal együttműködve szeptembertől szabadidős asztaliteniszezési lehetőséget biztosít az egyetem dolgozóinak, hallgatóinak, családtagjainak. A hétfői, másfél órás foglalkozásokat képzett edző irányítja, akitől sportszakmai tanácsokat is kaphatnak a résztvevők.

Az Asztalitenisz Sport Klub Szeged sportegyesület évek óta szervez szabadidős asztalitenisz programokat. Az SZTE Sportközponttal együttműködve szeptembertől rekreációs sportolásként szabadidős pingpongozási lehetőséget is biztosítanak az egyetem dolgozóinak, hallgatóknak, családtagoknak. A foglalkozásokat Márki Ernő és Gergely Péter edzők irányítják, akik sportszakmai segítséget is adnak a játékhoz. A program nyílt, bárki részt vehet rajta. A heti rendszeres edzések mellett családi sportnap, SZTE Kupa szabadidős pingpong verseny és egyéb programok szervezését is tervezik.

Az edzések helyszíne: SZTE Sportközpont (Szeged, Hattyas u. 10.) Asztalitenisz Terem

Időpont: hétfő 19:30 – 21 óráig

Díja: 5.000.-Ft/hó vagy 1.500.-Ft/alkalom

Első edzés időpontja: szeptember 21. (hétfő)

További információ itt és a Klub honlapján.