pexels-ogy-kovachev-4055570

Tájfutásra hív az SZTE Sportközpontja!

2020. október 02.

Az SZTE Sportközpont szervezésében ismerkedhetnek meg a tájfutással az SZTE hallgatói 2020. október 6-án. A vállalkozó szellemű egyetemisták a Sportközpont környékén sajátíthatják el a sportág rejtelmeit, az eszközök használatát.

2020. október 6-án tájfutással várja a sportolni vágyó egyetemistákat az SZTE Sportközpontja. A program célja, hogy a fiatalok megismerkedjenek a sportág szépségeivel, a tájfutás során használt eszközökkel, így a térképpel és a tájolóval. A futás, és a tájfutás kiváló mozgásforma, hiszen a futóknak a szabad levegőn van lehetőségük fizikálisan és mentálisan is átmozgatni magukat.

A tájfutásra 2020. október 5-én 12 óráig lehet jelentkezni Ocskó Tímeánál, a time.ocsko@gmail.com e-mail címen. A tájfutásra jelentkezők 2020. október 6-án 15:45-kor az SZTE Sportközpont előtt gyülekezhetnek. (Szeged, Hattyas utca 10.)