felmeres_nyito

EZ RÓLAD SZÓL! - Milyennek látod az ideális munkahelyet?

2020. október 21.

A PwC Magyarország már negyedik éve méri fel játékos formában a hazai diákok, felsőoktatásban tanulók és munkavállalók preferenciáit, azt vizsgálva, hogy milyennek látják az ideális munkahelyet.

Ehhez a kezdeményezéshez csatlakozik most a Szegedi Tudományegyetem is. A felmérést már 60.000 ember töltötte ki és most számodra is nyitott a lehetőség, hogy elmondd: milyen számodra az ideális munkahely. Ez Rólad szól!

A felmérés gyorsan (10-15 perc), bármely eszközről kitölthető, melynek során többek között fizetés, karrier, személyes fejlődés, munka-magánélet egyensúly témákban mondhatod el: mi számodra a legfontosabb. A kitöltés végén személyre szabott, azonnali visszajelzést kapsz saját preferencia profilodról, és a számodra legfontosabb juttatásokról.

A kérdőívet itt érheted el.

Bár a részvétel önkéntes, ez egy remek lehetőség, hogy elmondd véleményed. A felmérés teljesen anonim, ezért bátran mondd el gondolsz!