pexels-dom-j-45112

Online Integrációs Klubot szervez az SZTE ÁJTK

2020. november 13.

Európai adok-kapok – ki fizeti az európai álmot?

EU-költségvetés és -hitelcsomag koronavírus idején témáját járja körül a EUROPE DIRECT Szeged következő online Integrációs Klubja 2020. november 25-én.

Az SZTE ÁJTK Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézete által működtetett EUROPE DIRECT Szeged várja az érdeklődőket az online Integrációs Klubba. A soron következő, 2020. november 25-ei előadást, melynek címe Európai adok-kapok – ki fizeti az európai álmot? EU-költségvetés és -hitelcsomag koronavírus idején”, Dr. Benczes István tanszékvezető egyetemi tanár, a Budapesti Corvinus Egyetem Világgazdasági Tanszék, Nemzetközi, Politikai és Regionális Tanulmányok Intézetének oktatója fogja tartani. Az előadást Dr. Pelle Anita egyetemi docens, a Szegedi Tudományegyetem GTK, Pénzügyek és Nemzetközi Gazdasági Kapcsolatok Intézete, Világgazdaságtani és Európai Gazdasági Integrációs Szakcsoport oktatója vezeti.

A 2020. november 25-én, 16 órától kezdődő előadásra előzetes regisztráció szükséges, melyet meg lehet tenni:

Online: www.u-szeged.hu/irsi/ed (Aktualitások menüpont alatt)

E-mail: ed@irsi.u-szeged.hu

Az esemény meghívója innen letölthető.