Dolgozói művészeti pályázatot hirdet a TIK

2019. november 29.

Az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ 15. születésnapja alkalmából „Életem a TIK-ben” címmel fotópályázatot hirdet. Az alkotásokat december 3-ig várják.

A pályázatra olyan fekete-fehér vagy színes fotókat, festményeket, rajzokat és egyéb művészeti alkotásokat várnak az intézmény 15. születésnapjára, amelyek a TIK-ben lévő mindennapokat mutatják be az elmúlt másfél évtizedből.

Szerzőnként minimum 1, maximum 3 darab egyedi kép, illetve egy-egy fotósorozat (egy sorozat maximum 3 darab fotót tartalmazhat) adható be.

A kiállításra kész, paszpartuzott (a paszpartu mérete 50x70 vagy 30x40 cm) papírképeket várnak. A képek mérete a paszpartun belül tetszőleges. Festmény esetében kerettel rendelkezzen. Egyéb alkotások esetében is kiállítható, akasztható legyen a mű.

vagy

Elektronikusan a következő e-mail címre: sardinecz.flora@tik.u-szeged.hu (PR gyakornok).
E-mail tárgya: Életem a TIK-ben
Javasolt képminőség: min. 240 ppi (képpont), lehetőleg 300 ppi (képpont).

*******************************************

A pályázatra beküldött mindegyik kép esetében fel kell tüntetni:

- a kép címét

- a szerző adatait (név, egység, munkakör)

A beküldött képanyagot a kiíró által felkért szakmai zsűri és a TIK Igazgatóság értékeli.

A beérkezett pályaművekből kiállítást rendeznek az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kiállítási termében 2019. december 9 – 20 között.

A legjobb alkotásokat egyetemi ajándékcsomaggal jutalmazzák!

A leadás határideje, helyszíne: 2019. december 3. (kedd), 22:00 óra; SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ, Ügyfélszolgálat (Ady tér 10.; Tel.: 62-546-600