veradas_2014._szeptember_kiemelt

Vérüket adják a szegedi egyetemisták

2014. szeptember 30.

2014. szeptember 1-jén kezdetét vette a 9. Országos Felsőoktatási Véradóverseny. A Tisza-parti universitas hallgatóit 2014. október 2-án 13 órától 18 óráig között ismét önkéntes véradásra várják az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

Az idei kilencedik véres megmérettetésre a Szegedi Tudományegyetem – mely a tízezer fő feletti nappali tagozatos hallgatójú intézmények kategóriájában megnyerte a tavalyi versenyt – elsőként jelentkezett. A Tisza-parti universitas hallgatói először 2014. szeptember 24-én adhattak vért, menthetnek meg így három életet. 2014. október 2-án 13 órától 18 óráig között ismét várják az önkéntes véradókat a József Attila Tanulmányi és Információs Központ kiállítási terében.

fotó: Varga Kristóf

Veradas_2014._szeptember_VK