Külföldön tanulhatnak, oktathatnak az SZTE polgárai

2014. szeptember 15.

A Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pótpályázatot hirdet a 2014/2015. tanévre. A pályázati felhívások elérhetők az SZTE Nemzetközi és Mobilitási Iroda honlapján.

A Szegedi Tudományegyetem oktatói, munkatársai és hallgatói az ERASMUS+ program pályázati segítséggel tanulhatnak, oktathatnak külföldön. A program pótpályázati felhívásai az SZTE Nemzetközi és Mobilitási Iroda honlapján érhetők el.

A Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pótpályázatot hirdet a 2014/2015. tanévre felsőoktatási hallgatók tanulmányi célú mobilitására (részképzés) – pályázati kiírás

A Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pótpályázatot hirdet a 2014/2015. tanévre felsőoktatási hallgatók szakmai gyakorlati mobilitására – pályázati kiírás

A Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pótpályázatot hirdet a 2014/2015. tanévre felsőoktatási intézmények oktatóinak oktatási célú mobilitására – pályázati kiírás

A Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pótpályázatot hirdet a 2014/2015. tanévre felsőoktatási munkatársak képzési célú mobilitására – pályázati kiírás

A pályázatokat a tanszéki/kari koordinátorok által megadott határidőig a tanszékekre, kari koordináció esetében az adott fakultás kari koordinátorához kell benyújtani. Az elbírált, támogatásra javasolt pályázatokat a tanszéki/kari koordinátoroknak kell a Nemzetközi Mobilitási Irodára beküldeniük legkésőbb 2014. szeptember 30-ig.