Sikeres volt az első „Alumni óra” az állásbörze után

2014. március 28.

Számos volt SZTE-s érdeklődött a bemutatkozó cégek és az állásajánlatok iránt 2014. március 26-án délután 17 és 18 óra között. Ebben az időszakban a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Átriumába érkező szervezetek kifejezetten a szegedi alma mater öregdiákjaira specializálódtak.

Görög Márta, az SZTE Alma Mater vezetője köszöntőbeszédében kiemelte, azt reméli, hogy az „Alumni órával” hagyományt teremt az SZTE Alma Mater, és a rendezvény olyan nagy érdeklődésre tart majd számot, mint az egykori regionális állásbörze, amely az utóbbi években már országos szintű SZTE Őszi Állásbörzévé nőtte ki magát.

A köszöntő után egyetemünk öregdiákjai állásajánlatok, álláskeresési módszerek és munkaerő-piaci lehetőségek iránt érdeklődtek az „Alumni órán” megjelent cégeknél, valamint az SZTE Alma Mater és az SZTE Karrier Iroda standjainál. A cégektől és a szép számban megjelent érdeklődőktől érkezett visszajelzések alapján a kezdeményezés sikeresnek és hiánypótlónak bizonyult, így jövőre újra várják az álláskereső öregdiákokat az SZTE Tavaszi Állásbörze után, a nekik szóló órában.

Alma_alumni_galeria

Az „Alumni órán” megjelent cégek:

IB Controll Kft.,

Trenkwalder Kft.,

GE Healthcare,

Aegon Magyarország Zrt.,

Ikron Fejlesztő és Szolgáltató Kft.,

ContiTech Rubber Industrial Kft.,

ELI- Attosecond Light Pulse Source,

OTP Pénzügyi Pont Kft.,

Duna House.

A rendezvényen készült fotókat megtekinthetik az SZTE Alma Mater honlapján, a Galériák menüpontban.