Piacképes mobilos képzés indul az SZTE kommunikáció szakán

2013. november 26.

Négy szemeszteren átívelő, az intézmény kommunikáció- és médiatudomány szakos diákjai által felvehető speciális képzést indított a Szegedi Tudományegyetem a Magyar Telekom támogatásával.

A magyarországi felsőoktatásban egyedülálló képzésben részesíti hallgatóit a Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszéke, együttműködve a Magyar Telekom Dél-Alföldi régiójával. A mobilkommunikációs és közösségi médiás ismereteket nyújtó képzésben elismert szakemberek segítik a Szegedi Tudományegyetem kommunikáció szakos hallgatóit.

További információ a képzésről: Balogh Csaba a mobilos képzés vezetője, tsabeeka@gmail.com, +36305250563; Dr. Pusztai Bertalan tanszékvezető-helyettes bpusztai@primus.arts.u-szeged.hu, +36205320664.

Az SZTE és a Magyar Telekom közös közleménye itt olvasható: