279840737_5327282490637189_5193306185417473782_n

Felhívás a 2022/2023. I féléves szociális juttatásokra

2022. május 03.

Elindult a 2022/2023-as tanév I. félévére vonatkozó rendszeres szociális ösztöndíj és városi tanulóbérlet pályázat, valamint a kollégiumi jelentkezés. Részletek a cikkünkben.

Rendszeres szociális ösztöndíj
Rendszeres szociális ösztöndíj támogatásra azok a hallgatók pályázhatnak, akik rendelkeznek (2021.11.15. után benyújtott) általános szociális helyzetfelmérési adatlapon meghatározott szociális pontszámmal, és nyújtottak be/csatoltak rendszeres szociális ösztöndíj kérelmi űrlapot a pályázati határidő lejártáig. Nem szükséges, hogy lezárt, pontozott legyen az általános szociális helyzetfelmérő adatlap, csak véglegesített (Beadva) űrlap szükséges ahhoz, hogy csatolni lehessen hozzá az ösztöndíj kérelmi adatlapot! A meghatározott pontszám a későbbiekben átkerül a csatolt űrlapokra.

Városi tanulóbérlet
Helyi közlekedési bérletre azok a hallgatók pályázhatnak, akik rendelkeznek (2021.11.15. után benyújtott) általános szociális helyzetfelmérési adatlapon meghatározott szociális pontszámmal, és nyújtottak be/csatoltak városi tanulóbérlet igénylési adatlapot a pályázati határidő lejártáig. Nem szükséges, hogy lezárt pontozott legyen az általános szociális helyzetfelmérő adatlap, csak véglegesített (Új, beadva) űrlap szükséges ahhoz, hogy csatolni lehessen hozzá a városi tanulóbérlet igénylési adatlapot! A meghatározott pontszám a későbbiekben átkerül a csatolt űrlapokra.

Kollégiumi jelentkezés
Kollégiumi férőhelyre azok a hallgatók pályázhatnak, akik rendelkeznek (2021.11.15. után benyújtott) általános szociális helyzetfelmérési adatlappal, és nyújtottak be/csatoltak kollégiumi jelentkezési űrlapot a pályázati határidő lejártáig, amelyről a mellékelt kollégiumi felvételi naptárban található részletes információ. Nem szükséges, hogy lezárt, pontozott legyen az általános szociális helyzetfelmérő adatlap, csak véglegesített (Beadva) űrlap szükséges ahhoz, hogy csatolni lehessen hozzá a kollégiumi jelentkezési adatlapot! A meghatározott pontszám a későbbiekben átkerül a csatolt űrlapokra.

A rendszeres szociális támogatás, bérletigénylés, valamint kollégiumi jelentkezés benyújtási határideje: 2022.05.02. 00:01 – 2022.06.03. 23:59.

További részletek ide kattintva elérhetők.