Nyelvi nap az IKI-ben

2014. szeptember 21.

A Nyelvek Európai Napja alkalmából a Szegedi Tudományegyetem Idegennyelvi Kommunikációs Intézete (IKI) 2014. szeptember 26-án 8-15 óra között nyelvi napot tart.

Az érdeklődőket tanulságos előadások, több nyelvből nyelvi játékok, scrabble-bajnokság, keresztrejtvényfejtő-verseny, sportkvíz, dalszövegírás és országismereti vetélkedő, könyvkiállítás és vásár várja. A nap során a résztvevőknek lehetőségük nyílik nyelvi szintjük ingyenes felmérésére is, az intézmény tanáraitól nyelvtanulási tanácsokat kérhetnek, sőt ingyenes próbavizsgát is tehetnek francia, német, angol és orosz nyelvből.
A részletes program itt érhető el. Az egyes programokon való részvétel díjmentes, de előzetes jelentkezéshez kötött az alábbi linken.

program_filmek_nelkul