Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Készségfejlesztő termeket adnak át az SZTE Egészségtudományi és Szociális Képzési Karán

2019. október 24.

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kara tisztelettel meghívja Önt az újonnan kialakított készségfejlesztő demonstrációs termek átadó ünnepségére 2019. október 29-én, kedden 14 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar (6726, Szeged, Temesvári körút 31.)

Három újonnan kialakított, készségfejlesztő termet adnak át a Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Karán. A 62 millió forint nagyságrendű beruházás során egy emelt szintű készségfejlesztő demonstrációs termet, egy ápolási demonstrációs termet és egy új, demonstrációs jellegű fürdőhelyiséget hoztak létre. A termeket az ápoló szakirány alap- és mesterképzésében, továbbá más, paramedikális szakirányok ápolási gyakorlatain részt vevő hallgatók oktatására használják. Az emelt szintű készségfejlesztő teremben a kiterjesztett hatáskörű ápolókat az elérhető legmodernebb körülmények között készíthetik fel a szakmával járó új feladatok megfelelő kezelésére. Ez a terem alkalmas szimulációs jellegű oktatás lebonyolítására, készségek fejlesztésére, így a valós viszonyokhoz lehető legközelebbi felkészítést biztosítják a hallgatóknak.

Az ünnepségre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.