Nők a tudományban – az SZTE Tehetségpont konferenciája

2014. október 29.

Az SZTE Tehetségpont 2014. november 6-án 9 órától „Nők a tudományban” címmel konferenciát rendez a Szent-Györgyi Albert Agóra Kamaratermében.

Az eseményen neves szegedi egyetemi kutatók adnak elő, valamint pályakezdő, aranyfokozatú Tehetségpont-tagsággal rendelkező női kutatók is lehetőséget kapnak a bemutatkozásra. A tanácskozás arra kíván rávilágítani, hogy hogyan lehet összeegyeztetni a családot a tudományos karrierrel, és hogy miként lehet nőként boldogulni az akadémia világában, illetve a vállalati szférában.

Emellett állófogadás és apróbb ajándékok várják a résztvevőket. A konferencián való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, amely az alábbi e-mail elérhetőségen lehetséges: sztehetseg@gmail.com

További információ és részletes program: SZTE Tehetségpont

A program a TÁMOP-4.2.3-12/1/KONV-2012-0035 azonosító számú, „Tudományos eredmények elismerése és disszeminációja a Szegedi Tudományegyetemen” című pályázat keretében valósul meg.

Korábban írtuk: Nők a tudományban konferenciát szervez az SZTE Tehetségpont