Sajtóarchívum

tisztelettel meghívja Önt az

SZTE Őszi Állásbörzére.

Időpontja: 2023. október 10. (kedd) 10:00 óra

Helyszíne: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Szeged, Ady tér 10.)

A Szegedi Tudományegyetem október 5. és 10. között rendezi meg az SZTE Karriernapokat. Október 10-én 46. alkalommal szervez állásbörzét az SZTE Karrier Iroda és az UniServ SZTE Kft. a József Attila Tanulmányi és Információs Központba, ahol 50 kiállító várja az álláskeresőket. A rendezvény célja a részt vevő vállalatok és a hallgatók közötti kapcsolat megalapozása, az aktuális munkaerő-piaci helyzet prezentálása a szegedi egyetem jelenlegi és végzett hallgatóinak. Az érdeklődők színvonalas előadásokat hallgathatnak meg, de a kísérőprogramok között például pályatervezést segítő grafológiai tanácsadás is szerepel. További részletek az SZTE Karriernapok honlapján.