Sajtóarchívum

SZTE Érettségi After-partyra.

Időpontja: 2023. június 30. (péntek) 16:00 óra

Helyszíne: IH Rendezvényközpont

(Szeged, Felső Tisza-part 2.)

A Szegedi Tudományegyetem a régió egyedülálló érettségi záró eseményére, az SZTE Érettségi After-partyra várja a fiatalokat az IH Rendezvényközpontba, 2023. június 30-án, pénteken. Az esemény középiskolásoknak (16+) ingyenes, de regisztrációhoz kötött! A leggyorsabb 100 regisztráló 16 órától részt vehet az Alumni Sikersztorik előadáson, vagyis volt SZTE-s hallgatók történeteit ismerheti meg. A rendezvény vendége lesz Lábas Viki, a Margaret Island zenekar énekese, Asztalos Kata, az MCC Szeged képviselet vezetője és Király Tamás, a Kultúrkör zenekar tagja. Moderál: Lévai Ferenc, TV riporter, az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság újságírója. 19 órától hazai ismert előadók koncertjeire várják az érettségizett diákokat.

Köszönjük, ha csatornáikon népszerűsítik eseményünket. További részletek ide kattintva érhetők el.