Sajtóarchívum

József Attila Tanulmányi és Információs Központ

(Szeged, Ady tér 10.)

A rendezvényt megnyitja:

Prof. Dr. Gellén Klára, a Szegedi Tudományegyetem oktatási rektorhelyettese.

Az SZTE Karriernapon minden eddiginél több kiállító mutatkozik be a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A régió és az ország legmeghatározóbb 80 cége a nyitott gyakornoki pozíciókról, állásajánlatokról és a későbbi elhelyezkedési lehetőségekről tájékoztatja a Szegedi Tudományegyetem hallgatóit. A kiállítók az informatikai, gazdasági és mérnöki profil mellett a jogi, bölcsészeti, orvosi és természettudományi szakterületet is képviselik.

A kiállítási térben előadásokkal várják az érdeklődőket. Többek között szó lesz az önismeret fejlesztéséről, a személyes készségekről, az állásinterjúról, a helyfüggetlen vállalkozói életről, a kapcsolatépítésről és a vitázáshoz szükséges hatásos praktikákról.

A rendezvény megnyitóján adják át az SZTE Alma Mater-díjat és az őszi állásbörze Kedvenc Kiállítója díját is.

A részletes program itt érhető el.