Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Alumni Mentorprogram 16. ciklusának ünnepélyes centenáriumi megnyitója

2021. október 07.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az Alumni Mentorprogram 16. ciklusának ünnepélyes centenáriumi megnyitójára. Időpont: 2021. október 8. (péntek) 10:30. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ, Nagyelőadó (Szeged, Ady tér 10.).

A Centenáriumi rendezvénysorozat részeként meghirdetett ünnepség lehetőséget biztosít a régi és új mentoroknak a hallgatókkal való találkozásra. Az SZTE egykori hallgatói közül öten Mester Mentor, öten Kiváló Mentor címben részesülnek. Az eseményen bemutatkozik az Alumni Mentor Klub, mint a szakmai networking újabb eleme.

Az ünnepségen, 11:00 órától beszédet mond Prof. Dr. Rovó László, az SZTE rektora, Dr. Fendler Judit, az SZTE kancellárja és Prof. Dr. Görög Márta, alumni ügyekért felelős rektori megbízott. 11:20-tól átadásra kerülnek az elismerések.

Egyéni interjúk készítésére az ünnepség előtt, 10:30-tól van lehetőség Prof. Dr. Görög Márta, alumni ügyekért felelős rektori megbízottal, Seres Erika HR szakértővel, a díjazottakkal és az egyetemi egységek képviselőivel. (Alma Mater, Karrier Iroda, Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság)