Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Tandi Flóra, Miklósa Erika és Puskás Peti az SZTE Egyetemi Tavasz zárókoncertjén

2017. május 16.

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája tisztelettel meghívja Önt 2017. május 18-án, csütörtökön 20 órától a 14. Egyetemi Tavasz záró rendezvényére, FLOW - Tandi Flora lemezbemutató koncertjére. Helyszín: IH rendezvényközpont, Nagyterem (Szeged, Felső Tisza-part 2.)

A Szegedi Tudományegyetem jogi karán végzett Tandi Flora második nagylemezének anyaga első ízben hangzik el a 14. Egyetemi Tavasz záró rendezvényeként. A koncertről annyi biztosan tudható, hogy az album címéhez hűen egy zenei áramlat részese lesz az, aki ellátogat az IH Rendezvényközpontba, hiszen a dalokat zenei motívumok kötik össze egymással. A koncert vendége Flora mentora, a Kossuth-díjas Miklósa Erika, akivel a párkapcsolati erőszak ellen emelték fel hangjukat legutóbbi kampányukban. Közreműködik: Puskás Peti, Sinha Róbert, Molnár Gábor, Demeter László.

Az SZTE sajtónyilvános programjára szeretettel várjuk a sajtó munkatársait!