Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE oktatási és szolgáltatási teljesítményének innovatív fejlesztése

2017. szeptember 26.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a Szegedi Tudományegyetem oktatási és szolgáltatási teljesítményének innovatív fejlesztése a munkaerőpiaci és a nemzetközi verseny kihívásaira való felkészülés jegyében című pályázat nyitórendezvényére 2017. szeptember 29-én, pénteken 10 és 14 óra között. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Rektori Épület földszint 5-ös terem (Szeged, Dugonics tér 13.)

A sajtó kérdéseire a 11:20 és 11:40 közötti kávészünetben Prof. Dr. Karsai Krisztina, a Szegedi Tudományegyetem oktatási rektorhelyettese és Dr. Habil Tarkó Klára, a projekt szakmai vezetője válaszol.

A projekt célja a felsőoktatás képzési kapacitásának és infrastruktúrájának javítása, a lemorzsolódás csökkentése és a diplomások arányának növelése, valamint a technológiai fejlesztés és az innováció megerősítése. Az EFOP-3.4.3-16-2016-00014 azonosító számú projekt megvalósításra 3 675 044 812 forint támogatást nyert a Szegedi Tudományegyetem vezette konzorcium.

A meghívó itt, a projektet bemutató sajtóközlemény itt letölthető.

A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.