Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Agykutatás hete

2017. március 10.

A Szegedi Tudományegyetem és az MTA Szegedi Biológiai Központ tisztelettel meghívja Önt az Agykutatás Hete - Az agy és a zene hullámhosszán című szegedi programjára 2017. március 14-én, kedden.

Helyszín: MTA Szegedi Biológiai Központ (Szeged, Temesvári krt. 62.)

Az Agykutatás hetén a Szegedi Tudományegyetem és a Szegedi Biológiai Központ közös programjai kedden 15 óra 30 perckor kezdődnek. A nagy előadóteremben két előadást hallgathatnak meg az érdeklődők, Dr. Farkas Eszter Miért öregszik az agy? Az agyi érhálózat szerepe címmel tart előadást, majd ezt követően Dr. Páli Tibor zenei hangközök, modulációk és az agyhullámok – hogyan muzsikáljuk le magunkat alfába? címmel ad elő.

Kihirdetik a kvíz és a rajzpályázat eredményeit. Az aulában teaház és binaurális zenehallgatás várja az érdeklődőket. A látogatók laboratóriumi bemutatókon is részt vehetnek, és lesz játszóház is.

A részletes program itt letölthető.

Az eseményre szeretettel várjuk a szerkesztőségek munkatársait!