Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Ösztöndíjak átadása az SZTE Gazdaságtudományi Karon

2017. február 22.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának nevében tisztelettel meghívjuk az ösztöndíj-átadás sajtónyilvános ünnepségére.

Időpont: 2017. február 24. (péntek) 15:00

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Aula (Cím: 6722 Szeged, Kálvária sugárút 1.)

A 10. ösztöndíjátadó ünnepségen vállalati, alapítványi és kari ösztöndíjak találnak gazdára. A Gazdaságtudományi Karon így mintegy 100 hallgató részesül olyan támogatásban, amely vagy teljes mértékben, vagy részben mentesíti az önköltség megfizetése alól. A GTK ösztöndíjrendszere az elmúlt öt évben több lett egyszerű támogatási formánál. A vállalati és alapítványi partnereknek hála az ösztöndíjas hallgatóknak lehetőségük van bekapcsolódni a vállalati programokba, tréningeken részt venni. Ezzel együtt a GTK-n ösztöndíjasnak lenni a legjobbak közé tartozást jelenti. Büszkék vagyunk rá, hogy több hallgatónk a teljes képzési idő alatt kiérdemli a támogatást, és mentesül az önköltség megfizetése alól. A Gazdaságtudományi Karon 2017 tavaszán 100-nál több külföldi hallgató tanul angol nyelvű képzéseken. Közülük a legjobb eredményeket elérők szintén élvezhetik az ösztöndíjrendszer támogatását.

Az okleveleket átadja:

• Dr. Vilmányi Márton, dékán