Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - V. Szent-Györgyi Tanulmányi Verseny és VIII. Nobel-díjasok és tehetséges diákok találkozója -

2016. november 24.
A Szegedi Tudományegyetem és a Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány tisztelettel meghívja Önöket az V. Szent-Györgyi Tanulmányi Versenyre és a VIII. Nobel-díjasok és tehetséges diákok találkozójának programjaira.

Az SZGYTV megnyitó időpontja:

2016. november 25., péntek, 09:50 óra, helyszín: Szemészeti Klinika, Kahán Ágost Terem (6720 Szeged, Korányi Fasor 10-11.)

A versenyt megnyitja:

prof. Dr. Martinek Tamás, az SZTE közkapcsolati rektorhelyettese

prof. Dr. Dux László, a verseny zsűrijének elnöke

Nagy Zsófia, a tavalyi SZGYTV egyik nyertese, jelenleg az SZTE orvostanhallgatója

Bert Sakmann, Nobel-díjas fiziológus előadása:

2016. november 25., péntek 17:00 óra, helyszín: SZTE Általános Orvostudományi Kar, Nagy Oktatási Épület (6720 Szeged, Dóm tér 10.)

Bert Sakmann-nal interjúkészítési lehetőség:

(kizárólag előzetes egyeztetés alapján!)

2016. november 25., pénteken, 10.00 - 11.00 óra között, helyszín: Novotel Hotel

Tablófotózás: 2016. november 25., péntek, 19.15 óra, helyszín: Kisszínház

Az SZGYTV döntője:

2016. november 26-án, szombaton 14:00 órától, helyszín: SZTE ÁOK Nagy Oktatási Épület (Szeged, Dóm tér 10.). Eredményhirdetés: 16:30 órától.

A sajtóanyagot itt olvashatja.