Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - 4. Nemzetközi Kulturális Est (ICE 2015)

2015. március 11.

Negyedik alkalommal szervez Nemzetközi Kulturális Estet a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi, az SZTE Fogorvostudományi és az SZTE Gyógyszerésztudományi Kara, valamint a Külföldi Hallgatók Egyesülete (ISUS). A közel 70 országból érkező, több mint 1100 külföldi hallgatót megmozgató rendezvénynek 2015. március 14- én, szombaton 18 órától az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ ad otthont.

A sajtómeghívó itt letölthető

Tisztelt Hölgyem! Tisztelt Uram!

Negyedik alkalommal szervez Nemzetközi Kulturális Estet a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi, az SZTE Fogorvostudományi és az SZTE Gyógyszerésztudományi Kara, valamint a Külföldi Hallgatók Egyesülete (ISUS). A közel 70 országból érkező, több mint 1100 külföldi hallgatót megmozgató rendezvénynek 2015. március 14- én, szombaton 18 órától az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ ad otthont (Szeged, Ady tér 10.). Forgatási és interjúlehetőség a helyszínen 17 óra 30 perctől, további információ Lutuf ZREIK, ISUS elnöktől kérhető (kapcsolat: office.fs@med.u-szeged.hu; telefonszám: +36 62 545 458).

A nemzetközi kavalkád programjában kulturális show, táncos előadások, tradicionális ételek bemutatója és kóstolója szerepel, a standoknál bemutatkoznak a különböző országok jellegzetes tárgyai, népviseletei is.

Időpont:

2015. március 14. (szombat), 18 óra

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Szeged, Ady tér 10.)

Az eseményre tisztelettel hívjuk, szeretettel várjuk!

Üdvözlettel:

Újszászi Ilona