Sajtóarchívum

Sajtóközleméy - Könyvtárfejlesztés az SZTE gyakorló iskoláiban

2013. december 13.

Korszerű informatikai eszközöket is használnak immár a Szegedi Tudományegyetem két köznevelési intézménye könyvtárában. A könyvtárfejlesztés a TIOP-pályázaton elért siker eredménye.

A „Tudásforrás” IKT-eszközökkel –könyvtárfejlesztés 1-12. évfolyamig a Szegedi Tudományegyetem gyakorlóiskoláiban TIOP-1.2.3-11/1-2012-0244 kódszámú pályázat eredményeként korszerűsödött az infrastruktúra – tudtuk meg Zsigriné Sejtes Györgyitől, Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája igazgatóhelyettesétől. A projekt a korszerű hardver- és szoftvervásárlás támogatásával hozzájárul az iskolai könyvtárak online szolgáltatásainak mennyiségi és minőségi javulásához.

Részletek itt: