Sajtóarchívum

Meghívó a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának tudományos konferenciájára

2013. április 19.

A konferencia 2013. április 26-27. között kerül megrendezésre a SZTE Tanulmányi és Információs Központban, Prof. Dr. Nagy Katalin Dékán Asszony és Dr. Urbán István szervezésében.

Kedves Szerkesztőség!

Örömmel invitáljuk Önöket ismét a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának már hagyománnyá vált tudományos konferenciájára, mely a fogorvosok számára rendezett tudományos rendezvények közül évek óta kiemelkedő eseménynek számít!

A konferencia két fő témája a parodontológia és az implantológia, mivel a foghiány pótlása a páciensek, és az esztétikai implantációs sebészet és terápia legfontosabb kérdései közé tartozik. A rendezvényen szó lesz többek között a kemény és lágyrészsebészet aspektusairól, a lágyrész prezervációról, rekontrukcióról és remodellingről is, valamint a fogászati implantátumok körül kialakult gyulladásos folyamatokról, amely új kutatási területnek számít.

A szervezők a Megnyitó előtt várják kérdéseiket, vágóképeket a teljes rendezvény ideje alatt lehet készíteni.

Részvételi szándékukat kérjük, jelezzék!

Üdvözlettel,
Fogas Katalin
kongresszusi üzletág vezető
C&T Hungary Kft. (Kongresszusi Iroda)
6720 Szeged, Dugonics tér 12.
+36/62/548-485; +36/20/4141192
www.congresstravel.hu

A részletes program itt letölthető