Sajtóarchívum

Intelligens iskola

2011. november 25.

Sikerrel zárult a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) közoktatási intézményei informatikai fejlesztését célzó program. Az "intelligens iskola" program eredménye: összesen 94 iskolai PC és monitor; 45 interaktív tábla, notebook, projektor; 4 Wifi csomag; 1 alkalmazás szerver, valamint 1 szerver szoftver beszerzése. Az SZTE 2008-ban pályázott "A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra" című, TIOP-1.1.1./07/1 kódszámú pályázati kiírásra "Informatikai infrastruktúra fejlesztés a SZTE közoktatási intézményeiben" címmel. A 2011. április 1-jén kezdődött és novemberben záruló projektről 2011. november 28-án (hétfőn) 14 óra 30 perctől az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola (Szeged, Boldogasszony sugárút 8.) épületében sajtótájékoztatót tartanak.

A projekt sajtóközleménye innen tölthető le.

Az esemény sajtómeghívója innen tölthető le.