Sajtóarchívum

Agyvérzést szenvedett betegek maradandó sérüléseinek rehabilitációjára és foglalkoztatására közös programot indít az SZTE és a Szegedi SZEFO Zrt.

2011. szeptember 20.

A Szegedi Tudományegyetem és a Szegedi SZEFO Zrt. közös, országosan egyedülálló programot indít az agyvérzést szenvedett betegek egyes maradandó sérüléseinek rehabilitációjára és foglalkoztatására vonatkozóan. A program részleteit 2011. szeptember 23-án, pénteken, 11.00 órakor sajtótájékoztató keretében jelenti be többek között Soltész Miklós, szociális, család- és ifjúságügyért felelős államtitkár és Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora. A további részleteket a csatolt meghívó tartalmazza.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk.

Meghívó letöltése

Szíves visszajelzésüket az alábbi elérhetőségeken várjuk.

Bittner Péter
PR tanácsadó

FLOW PR
a Communications First tagja

1082 Budapest, Futó utca 47-53.

Tel: 06/1-336-1355
Fax: 06/1-430-6695