Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Az Állam- és Jogtudományi Kar doktoravató és diplomaátadó ünnepi üléseire

2024. július 04.

A Szegedi Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kara

tisztelettel meghívja Önt a

Doktoravató és Diplomaátadó Ünnepi Üléseire.

Időpont:

2024. július 7. (vasárnap)

10.00 órakor Doktoravató Ünnepi Ülés, és

14.00 órakor Diplomaátadó Ünnepi Ülés

Helyszín: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi Termében (6722 Szeged, Ady tér 10.).

Rendezvényeink alkalmával lehetőséget teremtünk arra, hogy a 2023/2024. tanév végén végzett hallgatóinkkal együtt a 2023/2024. tanév első félévének jogász szakon végzettjei is átvehessék okleveleiket.

Az Avató Tanács tagjai a 10.00 órakor kezdődő Doktoravató Ünnepi Ülésén (Jogász mesterképzési szak osztatlan képzés):

• Prof. Dr. Gellén Klára az SZTE oktatási rektorhelyettese,
  • Dr. Törőcsikné Prof. Dr. Görög Márta, az Állam- és Jogtudományi Kar dékánja;

Az Ünnepi Tanács tagjai a 14.00 órakor kezdődő Diplomaátadó Ünnepi Ülésén (Nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven) alapszak (BA), Nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven) mesterszak (MA), Nemzetközi tanulmányok (angol nyelven) mesterszak (MA), Nemzetközi tanulmányok (francia nyelven) mesterszak (MA), Politikatudományok alapszak (BA), Politikatudomány mesterszak (MA), Személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási alapszak (BA), Személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási mesterszak (MA), Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási alapszak (BA)):

• Prof. Dr. Gellén Klára, az SZTE oktatási rektorhelyettese,
  • Dr. Törőcsikné Prof. Dr. Görög Márta, az Állam- és Jogtudományi Kar dékánja,
  • Prof. Dr. Hajdú József az Állam- és Jogtudományi Kar Munkajogi és Szociális Jogi Tanszék tanszékvezetője,
  • Dr. habil. Merkovity Norbert, a Politológiai Tanszék vezetője, oktatási dékánhelyettes.
  • Dr. Kruzslicz Péter a Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézet adjunktusa, a Frankofón Egyetemi Központ igazgatója,

Az ünnepségeken résztvevő vendégeink az igazságügyi szervek vezetői, a Szegedi Tudományegyetem társintézményeinek dékánjai/dékánhelyettesei, valamint az Állam- és Jogtudományi Kar dékánhelyettesei, professzorai, tanszékvezetői, intézetvezetői és oktatói.