Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Okosterem átadó az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolában

2023. október 10.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt az

Okosterem átadó eseményére

Időpontja: 2023. október 11. (szerda) 12:30 óra (érkezés 12.00 órától)

Helyszíne: SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (6725 Szeged, Boldogasszony sugárút 8.) II. emelet 3431. számú (vegyes terem)

Örömmel és büszkeséggel hívjuk meg október 11-én, a Vodafone Magyarország Alapítvány és a Szegedi Tudományegyetem sajtónyilvános okosterem átadó eseményére. A rendezvény apropója a két szervezet közötti szakmai együttműködés, melynek keretében a Vodafone Alapítvány egy okostantermet hozott létre az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolájában.

A Vodafone Magyarország Alapítvány 2016-ban éppen Szegedről indította útjára Digitális Iskola programját, amely azóta is számos diákok és a tanárok digitális készségeit fejlesztő elemmel bővült. A sajtónyilvános eseményen szó lesz többek között a Vodafone Magyarország Alapítvány és a Szegedi Tudományegyetem közötti, a tanár szakos hallgatók digitális kompetenciafejlesztését célzó együttműködésről, valamint az ennek keretében a SZTE Juhász Gyula gyakorlóiskolájában létrehozott okostanterem széleskörű felhasználási lehetőségeiről.

Program:

12.30 Okosterem átadó

13.45-15.00 Állófogadás az SZTE JATE klubban (6725 Szeged, Dugonics tér 13.)

Kérjük, részvételi szándékát (esetleges interjúigényét) jelezze 2023. október 09. 16.00 óráig a czirok.maria@szte.hu e-mail-címen.