Sajtóarchívum

tisztelettel meghívja Önt a

Jogász Karriernapra

Időpontja: 2023. október 10. (kedd) 9:00 óra

Helyszíne: Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar főépülete (Szeged, Tisza Lajos körút 54.)

Az SZTE ÁJTK Karrier Iroda idén ősszel első alkalommal szervezi meg a Jogász Karriernapot, amelynek célja, hogy találkozási pontként szolgáljon a joghallgatók és a jövendő munkatársaikat kereső partnerek számára.

A dékáni megnyitót és rektori köszöntőt követően szakmai előadásokat, munkavégzési lehetőségekről, jogászi karrierutakról és karrierszolgáltatásokról szóló előadásokat hallgathatnak meg az érdeklődők.

Bemutatkoznak a legnagyobb jogászi hivatásrendek képviselői: bíróság, ügyészség, rendőrség, ügyvédség, közjegyzők, valamint a kormányhivatal. A hallgatók részt vehetnek workshopon, ahol bepillantást nyerhetnek az önéletrajzírás, az állásinterjúk és a karrierépítés rejtelmeibe.

A részletes program itt érhető el. Az eseményre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.