Sajtóarchívum

fotókiállításának megnyitójára.

Időpontja: 2023. október 16. (hétfő) 18:00 óra

Helyszíne: Szegedi Tudományegyetem Rektori Hivatal átrium

(Szeged, Dugonics tér 13.)

Dobóczky Zsolt matematika-fizika szakos tanár, villamosmérnök, fotóművész, a Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum tanára, a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete (MAOE) Fotóművészeti Tagozatának tagja, a Hídépítők Egyesületének tiszteletbeli tagja.

A cím a kiállítás anyagának kettős voltára utal: a kicsi az atomi világra, a nagy a szemmel látható „valóságra”. Az atomi világ ugyan nem jelenik meg a képeken, de a képek által betekintést nyerhetünk az ELI ALPS rejtélyesnek tűnő világába. A kiállítás másik vonala az elmúlt években készült makró, táj és absztrakt képeiből jött létre.

A kiállítást Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetemért Alapítvány Kuratóriumának elnöke, az ELI ALPS ügyvezetője nyitja meg. Közreműködik Pintér Attila trombitán.

A kiállítás megtekinthető november 3-ig, munkanapokon 08.00-20.00 óráig.