Sajtóarchívum

megnyitójára.

Időpontja: 2023. április 26. (szerda) 09:00 óra

Helyszíne: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok

(6725, Szeged, Topolya sor 3.)

A Szegedi Tudományegyetem idén is megrendezi a három évtizedes múltra visszatekintő sporteseményét, a Trapp Napot. Olimpiai érmesek, szegedi sztársportolók és lézerfegyveres ügyességi verseny is várja a 31. Trapp Nap résztvevőit. A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Testnevelési és Sporttudományi Intézete által szervezett rendezvényen a sporté, az egészségmegőrzésé lesz a főszerep. Az esemény megvalósítása, hagyományosan a végzős sport- és rekreációszervező hallgatók vizsgafeladata. Az idei rendezvény különlegessége, hogy több, élvonalbeli szegedi sportcsapat — köztük a Vidux-SZRSE férfi röplabdásai — is részt vesznek az eseményen. A programot játékos ügyességi feladatok, bemutatók és színpadi beszélgetések színesítik.

A megnyitón beszédet mond:

Dr. Forró Lajos, az SZTE JGYPK közkapcsolati dékánhelyettese,

Hajdúné Dr. Petrovszki Zita, az SZTE Testnevelési és Sporttudományi Intézet vezetője,

Dr. Tokodi Margaréta, SZTE Sportközpont vezetője.