Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Az SZTE NKI fotóriportereinek kiállítás-megnyitójára és az azt követő sajtóreggelire

2023. március 06.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt az

SZTE NKI fotóriportereinek kiállítás-megnyitójára

és az azt követő sajtóreggelire.

Időpontja: 2023. március 14. (kedd) 10:00 óra

Helyszíne: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ, Kiállítási tér

(Szeged, Ady tér 10.)

A kiállítást megnyitja:

Dr. Bene Tamás, a Szegedi Tudományegyetem nemzetközi és közkapcsolati igazgatója.

A laboroktól a műtökig „titkos” egyetemi helyiségek tárulnak fel az SZTE Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatóság fotóriporter kollégáinak objektívjén keresztül. Ahova az átlagemberek csak a Kutatók Éjszakáján nyerhetnek betekintést, ott hétköznapi vendégek az egyetem újságírói és fotósai. Az SZTE NKI hírszerkesztőség feladata, hogy megörökítsen minden fontos pillanatot az intézmény életében, amelyekről az SZTE honlapján megjelenő cikkekben, közleményekben, az SZTE NKI által kiadott magazinokban olvashatunk. A kiállítás tavaly az SZTE Őszi Kulturális Fesztiválon debütált. A tárlatot a magyar sajtó napja előtt nyitjuk meg újra, néhány újabb képpel kibővítve, és kiegészítve az egyetemi sajtó történetét bemutató plakátokkal.