Sajtóarchívum

SZTE Nyílt Napjára.

Időpontja: 2022. november 24. (csütörtök) 9:00 óra

Helyszíne: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ

(6722 Szeged, Ady tér 10.)

Több ezer középiskolást vár a Szegedi Tudományegyetem november 24-én, csütörtökön 8 órától a József Attila Tanulmányi és Információs Központba, ahol a felvételiről, az egyetem képzéseiről és a hallgatói élet mindennapjairól tájékozódhatnak a továbbtanulás előtt álló fiatalok. A kísérőprogramokon az érdeklődők megismerhetik a patikai gyógyszerkészítés titkát, a bölcsészkar ikonikus épületét, a vegyészmérnök képzés részleteit, bekapcsolódhatnak a gyógynövényismeret laborgyakorlatba, sőt, az öregségi szimulátort és az újraélesztést is kipróbálhatják.

A Nyílt Napot 9:00 órakor Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja és Prof. Dr. Gellén Klára, a Szegedi Tudományegyetem oktatási rektorhelyettese nyitja meg.

A részletes program az egyetem honlapján ide kattintva elérhető.

Egyéni interjú igényüket kérjük, hogy 2022. november 21-én, hétfőn 15:00 óráig jelezzék a sajto@szte.hu email címen.