Sajtóarchívum

Pont Ott Partijára.

Időpontja: 2022. július 21. (csütörtök) 17:00 órától

Helyszíne: Szeged, Dugonics tér

Együtt ünnepelhetik a középiskolás diákok a felvételi ponthatárok kihirdetését 2022. július 21-én, csütörtökön a szegedi Dugonics téren. A felvételizőket 17:00 órától MolnárB zenéje várja a Szegedi Tudományegyetem Pont Ott Partiján. Prof. Dr. Gellén Klára, az SZTE oktatási rektorhelyettese 19:45-kor köszönti a résztvevőket. A ponthatárhúzást 20:00 órától óriáskivetítőn közvetítjük. 20:30-tól a fiatalok kedvelt zenekara, a ValMar koncertezik.

A felvételi témakörében Prof. Dr. Gellén Klára, a Szegedi Tudományegyetem oktatási rektorhelyettese és Szakál Péter, a Szegedi Tudományegyetem oktatási igazgatója tud nyilatkozni. Interjúigényét kérjük, hogy előre jelezze a sajto@szte.hu email címren.

A felvételivel kapcsolatos sajtóközleményünket várhatóan 2022. július 21-én, csütörtökön 20:00 órakor küldjük el szerkesztőségükbe.

Az SZTE Pont Ott Partira tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit!