Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - SZTE Állásbörze megnyitójára és az SZTE Alma Mater Presztízsdíj átadójára

2022. április 07.

A Szegedi Tudományegyetem

tisztelettel meghívja Önt az

SZTE Állásbörze megnyitójára és az

SZTE Alma Mater Presztízsdíj átadójára.

Időpont: 2022. április 12. (kedd) 10:00 óra

Helyszín: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ

(Szeged, Ady tér 10., 6722)

Az SZTE Tavaszi Állásbörzét megnyitja:

Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora,

Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja.

A dél-alföldi régió legnagyobb álláskeresési fórumán, az SZTE Állásbörzén idén rekord számú, 75 kiállító vesz részt. Az eseményre az egyetem gyakornoki helyet kereső hallgatóit, leendő friss diplomásait és minden olyan már szakmai tapasztalattal rendelkező érdeklődőt várnak, aki kíváncsi arra, hogy jelenleg milyen nyitott pozíciókat kínálnak a munkáltatók. A rendezvény helyszíne ismét a József Attila Tanulmányi és Információs Központ átriuma.

A 75 kiállító között regionális cégek, az ország legnagyobb multinacionális és hazai vállalatai, munkaerő-közvetítők és egyéb szolgáltatók egyaránt megtalálhatóak. A céges képviselők személyesen tájékoztatják a látogatókat a kínált munkakörök jellegzetességeiről, az elvárásokról, a jövőben várható gyakornoki- és munkalehetőségekről.

Tizenhatodik alkalommal adják át az SZTE Alma Mater presztízsdíját, amelyet a Szegedi Tudományegyetem öregdiák szervezete minden évben annak a cégnek ítél, amelyik kiemelt foglalkoztatója az SZTE-n végzett hallgatóknak, szoros kapcsolatot ápol az intézménnyel és támogatja céljainak megvalósítását. A díjat Prof. Dr. Rovó László rektor, Dr. Fendler Judit kancellár, és Prof. Dr. Görög Márta, alumni ügyekért felelős rektori megbízott adja át.

További információk az SZTE Állásbörze programokról és a kiállítókról ide kattintva elérhető.